Hitra Turistservice

Hitra jest jedną z największych wysp Norwegii, 707 km ² lasów, wrzosowisk, wysepek i małych fiordów, a mając trochę szczęścia można spotkać, wędrujące drogą, dzikie jelenie.
Łowiska wokół wysp uważane są za jedne z najlepszych i najbogatszych w Norwegii.
Nieważne, czy po prostu „chcesz złapać rybę”, czy doświadczyć wyjątkowego klimatu naszych wysp lub po prostu odpocząć od zgiełku współczesnego życia, Hitra i Frøya ma to wszystko do zaoferowania! Mamy nadzieję, że znajdziesz coś dla siebie na naszej stronie internetowej i czekamy na Ciebie w najbliższej przyszłości.
Chcemy,żebyś się zrelaksował na naszej przepięknej wyspie, doświadczył niezapomnianych wakacji i oczywiście wziął udział w wielu okazjach na wielkie połowy.
Do dyspozycji naszych klientów jest „Service Card”, która upoważnia do rabatów w naszym sklepie w Biurze Obsługi Turystycznej, karta daje 25% zniżki na mapy, 25% na przynętę, 25% na sprzęt wędkarski, a 10% na pamiątki.
Dodatkowo, zawsze jest ktoś w naszym Biurze Obsługi Turystycznej, jeżeli potrzebowałbyś pomocy lub porady. Oprócz naszych pięknych domków wakacyjnych oferujemy również rejsy promem z Color Line lub Stena Line.

Mam nadzieję że zobaczymy się w przyszłym sezonie.

Szczegóły znajdziesz pod adresem http://www.hitraturistservice.no/

Comments are closed.